Наш магазин представляє один з найбільших асортиментів в Україні, тому ви зможете обрати невелику красуню і купити штучну ялинку 1 м, або ж потішити себе габаритною королевою свята заввишки 3 м. Окрім великого різноманіття висоти, ми пропонуємо вам неймовірно широкий вибір матеріалів: вашу оселю може прикрашати популярна, бюджетна модель “Казка”, або ж елітна, засніжена, лита “Скандинавія” покрита декоративним снігом та напиленням з натуральної бавовни.
Ми прагнемо, щоб свято було в кожному домі, тож створюємо головний атрибут Нового року на будь-який смак та гаманець.
Поширені питання та відповіді
Коротка відповідь на дане питання - та, яка Вам подобається. Проте, все таки варто звернути увагу на декілька критеріїв.
- Колір ялинки та декор. Бувають зелені та блакитні ялинки, з шишками та ягідками, засніжені та білим напиленням на кінчиках.
- Розмір та висота ялинки. Основні розміри ялинок починаються з 1 м і закінчуються висотою 3 м.
- Матеріал ялинки. На даний час існують 2 види штучних ялинок литі та класичні. Перші виготовленні з харчового пластику, другі з полімерної плівки.
- Матеріал підставки. В першу чергу він має відповідати масі ялинки. Пластикові застосовуються у класичних ялинках, металеві в литих.
- Безпечність та сертифікати якості. Ялинка має бути без запаху та не створювати аромату в кімнаті.
Детальні рекомендації, поради і помилки при виборі ялинки можете переглянути за посиланням: Як вибрати штучну ялинку
На теперішній час існує дві основні технології виробництва гілочок для штучних ялинок: технологія нарізки та лиття. Перша, широко відома як класична, ПВХ, мішура тощо, - це метод виробництва голочок методом нарізки міцної полімерної плівки з подальшим нанесенням її на металічну основу. Друга, відома як лита ялинка - це технологія виготовлення гілочок в спеціальних пресформах з харчового пластику, де кожна голочка та гілочка виливаються індивідуально.
Різниця між ними доволі суттєва, як в ціні, в зовнішньому вигляді так і в термінах служби. Класична ялинка зберігає свій початковий вигляд протягом 7-10 років, лита ялинка - завжди. Якщо голочки класичної ялинки можна загнути, то литої - зовсім ні. Лита ялинка максимально схожа на живу ялинку, її форма,колір, гілочки і голочки на 99% схожі з натуральною.
Більше детальне порівняння з фото можна переглянути за посиланням: В чому різниця між класичною та литою ялинкою
Перше на, що потрібно зрозуміти - це габарити ялинки. Для прикладу популярний розмір 1,8м (180 см) - це висота середньостатистичної людини, тобто стоячи навпроти ялинки ваш погляд буде фактично на рівні її верхівки.
Варто звернути увагу і на місце розміщення. Якщо плануєте поставити ялинку на підставку, чи столик - то Вам підійде ялинка висотою 1 м - 1,5 м (100 см - 150 см), якщо на підлогу - то потрібно вищу.
Справжній святковий настрій та інтер'єр створюють ялинки розміром від 2 м і вище. Вони вже значно об’ємніші і більш пишні. Тут вже потрібно вибирати відносно висоти стелі і вільного простору в кімнаті. Важлива деталь: розмір ялинок вказується з підставкою і вимірюється від підлоги до вершечка. Сам вершечок зазвичай висотою 10 - 12 см і його можна підгинати, якщо Вам подобається ялинка “в стелю”. Ширина і об’єм ялинки також регуляювати підгинанням гілочок.
Коротка відповідь - так! Наші ялинки гіпоалергенні та мають сертифікати якості згідно висновку Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Їх можна переглянути за посиланням перейти.
Ми використовуємо тільки первинні сировинні матеріали для виготовлення ялинок, а в ялинках з декором - натуральні шишки. Це позбавляє наші ялинки посторонніх запахів, які створюють додатковий “аромат” в кімнаті. Також вони мають міцний каркас та стійку підставку - відповідно перекинути або зламати їх доволі важко.
Всі наші ялинки ми доставляємо у фірмових коробках, в яких їх можна зберігати протягом року.
Конструкція наших ялинок є каркасною, що значно спрощує їх складання. Для надання правильної форми ялинці варто тільки розігнути великі гілки від стовбуру, а на них вже розправити менші гілочки для надання об’єму та пишності. Складається все в зворотньому порядку.
Проте - краще раз побачити, ніж прочитати. Переглянути інструкцію та відео можна за посиланням Як розкласти штучну ялинку